Emitenci, dla których jesteśmy Autoryzowanym Doradcą

Capital One Advisers pełni rolę Autoryzowanego Doradcy NewConnect oraz Autoryzowanego Doradcy Catalyst od początku uruchomienia obu rynków alternatywnych, zapewniając kompleksową obsługę Emitentów.

Obecnie pełni funkcję Autoryzowanego Doradcy dla następujących podmiotów:

BIO PLANET  S.A.

Bio Planet logo

Debiut – 1 kwietnia 2015 roku.

Funkcję Autoryzowanego Doradcy pełnimy od dnia debiutu.

Bio Planet S.A. jest polskim producentem i dystrybutorem najwyższej jakości ekologicznych produktów spożywczych, kosmetycznych i środków czystości, działającym na polskim rynku od 2005 r. Spółka współpracując z ok. 140 dostawcami ekologicznych surowców z różnych krajów świata, posiada w ofercie asortymentowej ok. 2,1 tys. certyfikowanych produktów ekologicznych, z których istotną część stanowią produkty sprzedawane pod marką własną Bio Planet, a pozostałą stanowią starannie wyselekcjonowane przez Spółkę produkty ekologiczne renomowanych producentów. Spółka świadczy również usługi konfekcjonowania żywności ekologicznej na zlecenie podmiotów zewnętrznych. Obecnie Spółka dostarcza produkty do specjalistycznych sklepów ekologicznych, sieci sklepów ogólnospożywczych, „wysp ekologicznych”, sklepów internetowych, hurtowni i przetwórców we wszystkich większych miastach w Polsce. Podmiot jest także liderem innowacyjności w obszarze dystrybucji w internecie.

LK DESIGNER SHOPS S.A.

Lidia Kalita logo

Debiut – 28 maja 2015 roku.

Funkcję Autoryzowanego Doradcy pełnimy od dnia debiutu.

Designer Shops jest prywatną, polską firmą specjalizującą się w projektowaniu ekskluzywnych kolekcji mody dla kobiet, w tym oryginalnych i nowocześnie zaprojektowanych ubrań, butów i akcesoriów, a także ich sprzedaży w sklepach własnych, franczyzowych zlokalizowanych w Polsce pod marką „LIDIA KALITA”. Firma założona została w sierpniu 2014 roku, jednak rzeczywiste działania związane z rozwojem marki prowadzone są przez założycieli od stycznia 2014 r Odzież marki “LIDIA KALITA” szyta jest z wysokogatunkowych tkanin pochodzących z renomowanych fabryk włoskich, hiszpańskich i francuski. Ponadto LK Designer Shops oferuje produkty wykonane z wysokiej jakości skóry. Dotychczas Spółka otworzyła dziewięć salonów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Gliwicach, Kielcach i Lublinie.

Inwestorów zainteresowanych otrzymywaniem najświeższych informacji dotyczących realizowanych projektów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: (22) 319-56-88 lub skorzystania z formularza.