Uprawnienia i członkostwa

Capital One Advisers jest firmą doradczą o szerokim zakresie specjalizacji w doradztwie finansowym dla przedsiębiorstw. Wspieramy naszych Klientów w pełnym spektrum transakcji kapitałowych. Skutecznie doradzamy w pozyskiwaniu kapitału na rynku prywatnym i publicznym, realizacji przejęć, połączeń i sprzedaży przedsiębiorstw, aranżowaniu finansowania dłużnego na cele inwestycyjne, budowaniu grup kapitałowych, analizach i prognozowaniu wyników finansowych i ich wpływu na wycenę przedsiębiorstw.

Uznanie dla jakości i skuteczności naszych usług finansowych na rynku publicznym potwierdzają uprawnienia i tytuły:

Od 2008 r.

Przynależność do M&A Worldwide, globalnej sieci  firm doradczych corporate finance, zapewnia naszym Klientom korzystny dostęp do międzynarodowych inwestorów branżowych i finansowych.

Od 2009 r.

Jako członek polskiego Stowarzyszenia Inwestorów kapitałowych oferujemy naszym klientom dostęp do szerokiego grona Działających w Polsce funduszy private equity.

Od 2011 r.

Wyróżnienie nas przez Giełdę Papierów Wartościowych tytułem Firmy Partnerskiej dla MSP wskazuje na praktykę i kompetencje w realizacji ofert publicznych na GPW, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów emisji.

Od 2007 r.
Od 2009 r.

Działając jako Autoryzowany Doradca NewConnect i Autoryzowany Doradca Catalyst zapewniamy kompleksową Obsługę spółek w pozyskaniu kapitału i upublicznieniu na NewConnect oraz wprowadzeniu obligacji na Catalyst.

 

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 319-56-88 lub skorzystania z formularza.