Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  BIO PLANET S.A.

Oferta akcji i upublicznienie na rynku NewConnect

W 2014 r. przeprowadziliśmy dla Bio Planet S.A. ofertę prywatną akcji, z której Spółka pozyskała 1,8 mln zł z przeznaczeniem na wkład własny w inwestycję obejmującą wybudowanie i uruchomienie nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego z magazynami wysokiego składowania. Od dnia wprowadzenia na NewConnect świadczyliśmy usługi Autoryzowanego Doradcy.

Bio Planet S.A. jest największym polskim producentem i dystrybutorem ekologicznych produktów spożywczych, kosmetycznych i środków czystości, działającym na polskim rynku od 2005 r. Spółka, współpracując z dostawcami ekologicznych surowców z różnych krajów świata, posiada w ofercie asortymentowej kilka tysięcy produktów, w tym certyfikowanych produktów ekologicznych, z których istotną część stanowią produkty sprzedawane pod marką Bio Planet, a pozostałą starannie wyselekcjonowane produkty ekologiczne renomowanych producentów lokalnych i międzynarodowych.

Spółka świadczy również usługi konfekcjonowania żywności ekologicznej na zlecenie podmiotów zewnętrznych. Bio Planet posiada liczne międzynarodowe certyfikacje dla prowadzonej działalności, w tym certyfikat HACCP, Certyfikat Ekologiczny EU, Certyfikat Bio-Siegel, czy Certyfikat BRC potwierdzający spełnianie najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa żywności.

Marka Bio Planet stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży produktów ekologicznych w Polsce.

Klient:

BIO PLANET S.A.

Adres www:

bioplanet.pl

Rodzaj transakcji:

NewConnect / GPW

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej