Doradzamy
charyzmatycznym
liderom

Czujemy, że z nimi rozumiemy się najlepiej

Strefa inwestora  | 

Podstawowe informacje

Capital One Advisers realizuje projekty pozyskania kapitału z rynku prywatnego i publicznego. Współdziałamy w tym zakresie z funduszami VC, PE, TFI, typu mezzanine oraz innymi instytucjami finansowymi. Na rynku publicznym doradzamy w procesach pre-IPO i IPO, jak również posiadamy uprawnienia Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect oraz Autoryzowanego Doradcy rynku Catalyst od początku ich uruchomienia.

PERSPEKTYWY INWESTYCYJNE

Inwestorom finansowym dajemy możliwość współfinansowania innowacyjnych firm i ich projektów biznesowych po to, by następnie mogli oni partycypować w wynikach ich szybkiego rozwoju. Spółki, którym doradzamy, ukierunkowane są na generowanie wzrostu wartości dla udziałowców i partnerską współpracę z dawcami kapitału. Adekwatnie do zakresu działania, fazy rozwoju i skali działalności firmy oraz strategii jej Właścicieli, propozycja inwestycyjna kierowana jest do funduszy działających na rynku prywatnym, bądź giełdowym.

NASZE WSPARCIE

Capital One Advisers do każdego projektu prezentowanego inwestorom na rynku prywatnym i publicznym podchodzi stosując dogłębną analizę standingu i planów spółki oraz pełną wycenę z zastosowaniem narzędzi analitycznych adekwatnych do oceny spółek dokonujących emisji kierowanych do profesjonalnych funduszy inwestycyjnych lub realizowanych w ramach IPO na GPW. Zwracamy szczególną uwagę na transparentność, rzetelną weryfikację prognoz Zarządu, wdrożenie zasad ładu korporacyjnego, a także późniejszą właściwą komunikację z inwestorami.​

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi projektami związanymi z pozyskaniem kapitału dla przedsiębiorstw.

Zespół Capital One Advisers wykazywał się zawsze wysokim poziomem zaangażowania i kompetencji, tak w przygotowaniu naszej spółki do pozyskania kapitału i wprowadzeniu akcji na rynek NewConnect, jak w dalszym doradztwie w zakresie m.in. raportowania giełdowego. Capital One Advisers wszechstronnie zna rynek kapitałowy i obowiązujące na nim regulacje, gwarantuje determinację w realizacji celów Klienta, a przede wszystkim wysoką jakość proponowanych rozwiązań. Zawsze, także w bardziej skomplikowanych sytuacjach, mogliśmy liczyć na ich elastyczne podejście i dyspozycyjność, a jednocześnie miłą atmosferę współpracy. Świadczone usługi oceniamy wysoko i możemy zarekomendować Capital One Advisers jako sprawdzonego partnera.

Sylwester Strużyna,
Prezes Zarządu

Bio Planet S.A.

Dzięki wsparciu i doświadczeniu Capital One Advisers udało nam się skutecznie pozyskać planowane finansowanie zewnętrzne, w tym doprowadzić do zamknięcia transakcji z silnym partnerem kapitałowym, jakim jest międzynarodowy fundusz private equity. Specjaliści z Capital One Advisers wspomagali nas także w szeregu decyzji inwestycyjnych i finansowych w zrealizowanych projektach.

Remigiusz Kościelny,
Prezes Zarządu

Vivid Games S.A.

We współpracy z Capital One Advisers szczególnie doceniamy pełne zaangażowanie Zespołu w realizację projektów. Wysoka jakość merytoryczna prowadzonych projektów, w tym sporządzanych materiałów analitycznych oraz inicjatywa, jaką przejawiał Zespół doradczy przyczyniła się do skutecznego pozyskania kapitału.

Z przyjemnością możemy polecić Capital One Advisers jako Doradcę merytorycznego i skutecznie realizującego projekty pozyskania kapitału z rynków kapitałowych.

Marek Dziubiński,
Prezes Zarządu

Medicalgorithmics S.A.

DOŁĄCZ JAKO INWESTOR GIEŁDOWY​

Inwestorów zainteresowanych otrzymywaniem informacji dotyczących realizowanych projektów związanych z rynkiem publicznym zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego

arrow Formularz kontaktu