Podążamy za dynamiką rynku

Jesteśmy na rynku M&A od przeszło 20 lat

O nas  | 

Międzynarodowi partnerzy

Dzięki rozbudowanej sieci globalnych relacji i współpracy z firmami doradczymi zrzeszonymi w Pandea Global i innych międzynarodowych organizacjach zapewniamy naszym Klientom dostęp do inwestorów międzynarodowych, jak i możliwość ekspansji przez przejęcia na rynkach zagranicznych.

TRANSAKCJE CROSS-BORDER

Ugruntowane relacje z globalnie działającymi bankami inwestycyjnymi i lokalnymi firmami doradczymi pozwalają nam na szybką identyfikację i skuteczną komunikację z szerokim spektrum potencjalnych inwestorów. W ramach sieci kontaktów prowadzimy aktywną identyfikację zagranicznych celów akwizycyjnych.​

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i międzynarodowe standardy świadczonych usług.

KONTAKTY W BRANŻY M&A ORAZ PRIVATE EQUITY

Współdziałamy z około 70 firmami doradczym zrzeszonymi w Pandea Global M&A i innych organizacjach doradców corporate finance. Umacnia to nasz bezpośredni dostęp do inwestorów branżowych i finansowych zainteresowanych akwizycjami w Polsce i regionie CEE.​

Wieloletnie członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Inwestorów Kapitałowych (PSIK) wzmacnia nasze bliskie relacje z działającymi w Polsce i regionie CEE funduszami Private Equity i Venture Capital.

GLOBALNE BANKI INWESTYCYJNE

Posiadamy bezpośrednie relacje z globalnymi bankami inwestycyjnymi. Dzięki temu możemy w szybki sposób zidentyfikować oraz dotrzeć do potencjalnych nabywców dla spółek będących naszymi Klientami.

Chcesz uczestniczyć w transakcjach zmieniających oblicze gospodarki? Doradzać firmom, by rozwijając się, czyniły polski i światowy biznes coraz lepszym środowiskiem dla ludzi i organizacji, w których funkcjonują? I – co najważniejsze – jesteś otwarty lub otwarta na zmianę myślenia, rozumienia rzeczywistości, czyli na ciągły rozwój razem z Capital One?

arrow Aplikuj