Zespół

Capital One Advisers to zespół kilkunastu doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzili szereg transakcji kapitałowych m.in. w obszarze transakcji M&A, ofert publicznych i niepublicznych akcji i obligacji oraz pozyskiwania finansowania dłużnego.

Analitycy i konsultanci będący członkami zespołu Capital One Advisers to uczestnicy programów CFA i ACCA, osoby posiadające tytuły Chartered Financial Analyst, Certyfikowanego Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu, maklerzy papierów wartościowych, stypendyści programu Akademii Liderów Rynku Kapitałowego,

Poniżej przedstawiamy profile zawodowe Partnerów.

Marcin Jerzy Duszyński

Partner Zarządzający

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Capital One Advisers Sp. z o.o.

Absolwent University of Wisconsin w Madison, USA, posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w branży doradztwa finansowego oraz zarządzania funduszami inwestycyjnymi.

W Capital One Advisers nadzorował szereg transakcji kapitałowych z obszaru fuzji i przejęć, pozyskiwania finansowania oraz projektów doradztwa strategicznego.

Zarządzał projektami realizowanymi m.in. dla: Societe Generale Asset Management Alternative Investments, Grupy Vectra S.A., ABG Ster-Projekt S.A. (obecnie grupa Asseco) , Allcon S.A., Electus S.A., EGB Investments S.A., Krynicki Recykling S.A., Medicalgorithmics S.A., Centrum Klima S.A., Sunrise System Sp. z o.o., NV SportsDirect.com., eSky.pl S.A., Dirlango Sp. z o.o., Glass-Team Sp. z o.o.,Nimbus Investments, Rankomat.pl S.A. oraz eBroker.pl.

Wcześniej pracował w wiodących funduszach private equity – w latach 1994-1997 kolejno dla Innova Capital oraz Enterprise Investors, a w latach 2000-2002 jako dyrektor w Advent International.

W latach 1998-2000 zarządzał warszawskim oddziałem amerykańskiej firmy doradczej Communications Equity Associates, realizował projekty pozyskiwania finansowania oraz transakcje fuzji i przejęć w sektorze mediów i telekomunikacji w Polsce.

Anna Domeredzka

Partner Zarządzający

Współzałożycielka i Członek Zarządu Capital One Advisers Sp. z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Ośrodka Studiów Amerykańskich, ze specjalizacją ekonomiczną z niemal 20-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze doradztwa finansowego i transakcyjnego.
W Capital One Advisers nadzorowała kilkadziesiąt projektów z zakresu pozyskiwania finansowania z rynku niepublicznego i publicznego dla firm. Nadzoruje prace zespołów Capital One Advisers przygotowujących oferty publiczne i niepubliczne spółek na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i NewConnect. Pracowała m.in. na rzecz spółek: Grupa Vectra S.A., ABG Ster-Projekt S.A. (obecnie grupa Asseco), Simple S.A., Aarsleff Polska Sp. z o.o., Polpak-Karton Sp. z o.o., Krynicki Recykling S.A., Grupa ADV S.A., Centrum Klima S.A., Towarzystwo Inwestycyjne Investing S.A., Alamo Water Poland Sp. z o.o., Bio Planet S.A.
W latach 2001-2002 zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Fuzji i Przejęć w banku Calyon Polska S.A., kierując zespołem świadczącym usługi doradztwa transakcyjnego, w szczególności w projektach przejęć i sprzedaży spółek. W latach 1995-2001 była związana z Grupą Firm Doradczych EVIP. Jako Dyrektor EVIP Capital, kierowała interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi w złożonych projektach prywatyzacyjnych oraz transakcjach fuzji i przejęć i pozyskiwania finansowania na rynku prywatnym w różnych gałęziach gospodarki (przemysł metalurgiczny, chemiczny, obronny).

Iwona Penwarden

Partner,  New Business Development
Współpracuje z Capital One Advisers Sp. z o.o. od 2005 roku.
Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła kurs maklera papierów wartościowych i jest Certyfikowanym Doradcą w ASO NewConnect.
W Capital One Advisers kieruje kompleksowymi projektami w obszarze rynków kapitałowych, w tym przygotowaniem, organizacją emisji pierwotnych i wtórnych akcji na rynku NewConnect i GPW, plasowaniem ofert papierów wartościowych na rynku kapitałowym, doradztwem na rzecz spółek publicznych. Nadzorowała kilkanaście projektów doradczych związanych z upublicznieniem spółek na NewConnect oraz z kompleksowym doradztwem dotyczącym pozyskiwania kapitału dla przedsiębiorstw m.in. dla Electus S.A., EGB Investments S.A., Krynicki Recykling S.A., 11 bit studios S.A., Vivid Games S.A., Medicalgorithmics S.A.,
Poprzednio przez cztery lata związana była z bankowością (BZ WBK S.A.), a swoją karierę zawodową rozpoczynała od pracy dla DGA S.A. jako z-ca Dyrektora ds. Marketingu.

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 319-56-88 lub skorzystania z formularza.