Podążamy za dynamiką rynku

Jesteśmy na rynku M&A od przeszło 20 lat

O nas  | 

Zespół

Jesteśmy zespołem ekspertów, których doradztwo zawsze opiera się na strategicznej wizji transformacji w spółce naszego klienta. Przeprowadziliśmy szereg kompleksowych projektów doradczych oraz transakcji kapitałowych m.in. w obszarze transakcji M&A, ofert publicznych i niepublicznych akcji i obligacji oraz pozyskania finansowania dłużnego. Nasz zespół to uczestnicy programów CFA i ACCA, Certyfikowani Doradcy w ASO, Maklerzy Papierów Wartościowych, stypendyści programu Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

Marcin Jerzy Duszyński
Partner Zarządzający

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Capital One Advisers.

Przeprowadził szereg międzynarodowych i lokalnych transakcji kapitałowych z obszaru fuzji i przejęć, pozyskania finansowania oraz projektów w obszarze doradztwa finansowego i strategicznego.

Posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w branży doradztwa finansowego oraz zarządzania funduszami inwestycyjnymi.

W Capital One Advisers zrealizował kilkadziesiąt transakcji kapitałowych i kompleksowych projektów doradztwa finansowego. Zarządzał projektami realizowanymi m.in. dla: Audioteka S.A., Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A., Fibar Group S.A., Societe Generale Asset Management Alternative Investments, Grupy Vectra S.A., Grupy Asseco, Allcon S.A., Krynicki Recykling S.A., Medicalgorithmics S.A., Centrum Klima S.A., Sunrise System Sp. z o.o., NV SportsDirect.com., eSky.pl S.A., Dirlango Sp. z o.o., Glass-Team Sp. z o. o., Nimbus Investments, Rankomat.pl S.A., eBroker.pl, Finansowysupermarket.pl.

Wcześniej pracował przez blisko dziesięć lat w wiodących działających w Polsce funduszach private equity: w latach 1994-1997 kolejno w funduszach Innova Capital oraz Enterprise Investors, a następnie do 2002 roku na stanowisku Dyrektora w funduszu Advent International.

Jest absolwentem University of Wisconsin w Madison (USA) i Szkoły Biznesu Kenan-Flagler na Uniwersytecie Północnej Karoliny (USA).

Chcesz uczestniczyć w transakcjach zmieniających oblicze gospodarki? Doradzać firmom, by rozwijając się, czyniły polski i światowy biznes coraz lepszym środowiskiem dla ludzi i organizacji, w których funkcjonują? I – co najważniejsze – jesteś otwarty lub otwarta na zmianę myślenia, rozumienia rzeczywistości, czyli na ciągły rozwój razem z Capital One?

arrow Aplikuj