Doradzamy
charyzmatycznym
liderom

Czujemy, że z nimi rozumiemy się najlepiej

Strefa inwestora  |  HORUS-ENERGIA SP. Z O.O.  

POZYSKANIE INWESTORA KAPITAŁOWEGO DLA
HORUS-ENERGIA SP. Z O.O.

Projekt na rynku prywatnym

Z przyjemnością informujemy, że Capital One Advisers jest doradcą Horus Energia Sp. z o.o. w procesie pozyskania inwestora kapitałowego. Horus Energia to wiodący polski producent dostosowanych do potrzeb odbiorców zaawansowanych zespołów prądotwórczych zasilanych m.in. gazem, w tym wodorem. Siedziba oraz zakład produkcyjny Spółki zlokalizowane są w Sulejówku w aglomeracji warszawskiej. Spółka zapewnia swoim klientom własne, stabilne, elastyczne i przyjazne dla środowiska źródła energii.

Horus Energia przystąpiła do procesu pozyskania partnera kapitałowego w celu realizacji celów strategicznych, m.in. dalszego zwiększania skali produkcji, rozwoju w segmencie kogeneracyjnych źródeł energii w formacie DBOOT (ang. Develop, Built, Own, Operate, Transfer) we współpracy z odbiorcami źródeł energii, takimi jak ciepłownie, szkoły, dzielnice miast, rozwoju przemysłowych pomp ciepła, a także w celu umożliwienia wykupu udziału kapitałowego największego Udziałowca.  

W 2022 roku Horus Energia uzyskała przychody na poziomie 72 mln zł i EBITDA w wysokości 7 mln zł. Przy zmiennych cenach energii, coraz więcej odbiorców poszukuje stabilnych jej źródeł. Spółka jest znana ze swojego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska i bezpieczeństwa energetycznego, co czyni ją atrakcyjną okazją inwestycyjną m.in. dla funduszy inwestycyjnych zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.  

Klient:

HORUS-ENERGIA
SP. Z O.O.

Adres www:

horus-energia.pl

DOŁĄCZ JAKO INWESTOR GIEŁDOWY​

Inwestorów zainteresowanych otrzymywaniem informacji dotyczących realizowanych projektów związanych z rynkiem publicznym zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego

arrow Formularz kontaktu