Podążamy za dynamiką rynku

Jesteśmy na rynku M&A od przeszło 20 lat

O nas  | 

Uprawnienia i partnerstwa

Jesteśmy wszechstronną firmą doradczą o szerokim zakresie specjalizacji w doradztwie finansowym i transakcyjnym dla przedsiębiorstw. Wspieramy naszych Klientów w pełnym spektrum transakcji kapitałowych. Skutecznie doradzamy w pozyskiwaniu kapitału na rynku niepublicznym i publicznym, realizacji przejęć, połączeń i sprzedaży przedsiębiorstw, aranżowaniu finansowania dłużnego na cele inwestycyjne, budowaniu grup kapitałowych, analizach i prognozowaniu wyników finansowych i ich wpływu na wycenę przedsiębiorstw.

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Uznanie dla jakości i skuteczności naszych usług finansowych na rynku publicznym potwierdzają uprawnienia i tytuły:​

Współdziałamy z frimami doradczym zrzeszonymi w Pandea Global M&A i innych światowych organizacjach doradców corporate finance. Umacnia to nasz bezpośredni dostęp do inwestorów finansowych i strategicznych działających globalnie.

Wyróżnienie nas przez Giełdę Papierów Wartościowych tytułem Firmy Partnerskiej dla MSP wskazuje na praktykę i kompetencje w realizacji ofert publicznych na GPW, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów emisji.

Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych oferujemy naszym klientom dostęp do szerokiego grona działających w Polsce funduszy private equity.

Działając jako Autoryzowany Doradca NewConnect zapewniamy kompleksową obsługę spółek w pozyskaniu kapitału i upublicznieniu na NewConnect.

Działając jako Autoryzowany Doradca Catalyst zapewniamy kompleksową obsługę spółek w pozyskaniu kapitału oraz wprowadzeniu obligacji na Catalyst.

Chcesz uczestniczyć w transakcjach zmieniających oblicze gospodarki? Doradzać firmom, by rozwijając się, czyniły polski i światowy biznes coraz lepszym środowiskiem dla ludzi i organizacji, w których funkcjonują? I – co najważniejsze – jesteś otwarty lub otwarta na zmianę myślenia, rozumienia rzeczywistości, czyli na ciągły rozwój razem z Capital One?

arrow Aplikuj