Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  | 

Referencje

Przez ponad dwadzieścia lat działalności na polskim rynku kapitałowym mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma wiodącymi firmami, reprezentującymi różne sektory gospodarki.

Ta długa lista referencji świadczy o zaufaniu, jakim cieszymy się wśród innych graczy na rynku kapitałowym.

Dzięki indywidualnemu podejściu, elastyczności i doświadczeniu naszego zespołu budujemy długotrwałe i pełne zaufania relacje z Klientami.

Przygotowując się do przejęcia innej firmy obawialiśmy się niekończących się negocjacji i formalności. Nawiązując współpracę z Capital One Advisers oczekiwaliśmy, że doradcy pomogą nam w tym żmudnym procesie. Okazało się, że dzięki ich zaangażowaniu sfinalizowaliśmy transakcję o wiele szybciej. Ponadto, eksperci Capital One Advisers ułatwili nam sfinansowanie przejęcia.

Prezes Zarządu
Vectra S.A.

Na przełomie lat 2022 i 2023r., UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A., będąca w gronie Spółek z Grupy EUVIC, współpracowała z firmą Capital One Advisers Sp. z o.o. w zakresie przygotowania wyceny spółki. Mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi Capital One Advisers, gdyż cała współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie, sprawnie i terminowo. Firma zarówno w obszarze komunikacyjnym jak i warsztatowym wykazała się najwyższymi standardami oraz potrafiła elastycznie reagować na modyfikowane podejście zleceniodawcy do np. terminu realizacji prac. Jeszcze raz ― polecam.

Wojciech Włodarczyk,
Członek Rady Nadzorczej, delegowany do czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu

UNIMA 2000 SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE S.A.

Dzięki wsparciu i doświadczeniu Capital One Advisers udało nam się skutecznie pozyskać planowane finansowanie zewnętrzne, w tym doprowadzić do zamknięcia transakcji z silnym partnerem kapitałowym, jakim jest międzynarodowy fundusz private equity. Specjaliści z Capital One Advisers wspomagali nas także w szeregu decyzji inwestycyjnych i finansowych w zrealizowanych projektach.

Remigiusz Kościelny,
Prezes Zarządu

Vivid Games S.A.

Capital One dostarczyła nam szerokiego wsparcia w przygotowaniu biznes planu i przygotowaniu transakcji kapitałowej związanej z pozyskaniem inwestora dla Spółki. Doradztwo objęło tak kwestie strategiczne, jak i obszary finansowe oraz wsparcie w doborze grona potencjalnych inwestorów, spotkaniach i negocjacjach warunków transakcji.

W efekcie całego procesu, w którym Capital One Advisers brał bardzo aktywny udział, udało nam się pozyskać kapitał od profesjonalnego funduszu inwestycyjnego wspierającego rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw.

Marcin Staniszewski,
Prezes Zarządu

SDS Optic S.A.

Dobry kontakt z doradcą oraz wysoka kultura osobista przedstawicieli Capital One Advisers były dla nas najważniejszym kryterium wyboru partnera. Wiedzieliśmy, że są to niezbędne elementy podczas negocjacji z przedstawicielami banków oraz innych instytucji finansowych. Bezpośredni wgląd doradców w działalność naszej firmy bez wątpienia miał pozytywny wpływ na efekty współpracy.

Dyrektor Finansowy
Polpak – Karton Sp. z o.o.

Od samego początku projektu zespół Capital One wykazywał pełne zaangażowanie, koncentrację oraz zrozumienie zadań, które były do wykonania, jak również rzetelne przygotowanie analiz i dokumentacji, dobre przygotowanie spotkań z potencjalnymi celami akwizycyjnymi oraz proaktywny w nich udział. Wszystkie te działania wykonywane były przy bezpośredniej oraz otwartej komunikacji pomiędzy naszymi spółkami.

Jeżeli nadarzy się taka możliwość w przyszłości, z pewnością będziemy kontynuować współpracę z Capital One, jak również będziemy rekomendować tego doradcę każdemu poszukującemu wsparcia w transakcjach fuzji i przejęć.

Patrick Vossenberg,
Manager Strategy and M&A

NIKO Group

Kompletne wsparcie merytoryczne oraz wysokiej jakości dokumenty sporządzone przez Doradcę w dużej mierze porzyczyniły się do sprawnego osięgniecia zamierzonych przez nas celów rozwojowych. Obecnosć ekspertów z Capital One Advisers ułatwiła nam również orientację w całym procesie.

Tomasz M. Lewicki,
Prezes Zarządu

Marek S. Wojtachnia,
Członek Zarządu

Mineral Midrange S.A.

Zespół Capital One Advisers wykazał się wysokim poziomem kompetencji, przygotowując wysokiej jakości analizy oraz zapewniając nam cenne wsparcie w kluczowej fazie negocjacji z obligatariuszami. Capital One Advisers jest w pełni wiarygodnym Doradcą gwarantującym wysoką jakość usług doradztwa finansowego, wykonującym powierzone prace rzetelnie i terminowo. Świadczone przez Capital One Advisers usługi oraz dyspozycyjność Zespołu oceniamy wysoko i rekomendujemy Capital One Advisers jako sprawdzonego Doradcę w zakresie usług doradztwa finansowego.

Członek Zarządu
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.

We współpracy z Capital One Advisers szczególnie doceniamy pełne zaangażowanie Zespołu w realizację projektów. Wysoka jakość merytoryczna prowadzonych projektów, w tym sporządzanych materiałów analitycznych oraz inicjatywa, jaką przejawiał Zespół doradczy przyczyniła się do skutecznego pozyskania kapitału.

Z przyjemnością możemy polecić Capital One Advisers jako Doradcę merytorycznego i skutecznie realizującego projekty pozyskania kapitału z rynków kapitałowych.

Marek Dziubiński,
Prezes Zarządu

Medicalgorithmics S.A.

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej