Podążamy za dynamiką rynku

Jesteśmy na rynku M&A od przeszło 20 lat

O nas  | 

Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego i transakcyjnego. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w realizacji projektów doradczych i transakcji kapitałowych na rzecz polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Od dnia rozpoczęcia współpracy wspieramy Klienta w zakresie kompleksowego zarządzania powierzonymi nam procesami, każdorazowo dostosowując model współpracy do Państwa oczekiwań.

EFEKTYWNIE NA RYNKU NIEPUBLICZNYM I PUBLICZNYM

Skutecznie zawieramy transakcje na rynku niepublicznym, z udziałem inwestorów strategicznych, funduszy private equity oraz banków. Pomaga nam w tym wieloletnia praktyka i wiedza z zakresu finansów, corporate governance oraz zbudowane międzynarodowe relacje. Na rynku publicznym zapewniamy organizację i doradztwo na kolejnych etapach przygotowania i realizacji IPO na GPW i NewConnect. Doradzamy w procesach budowania grup kapitałowych, analizach i prognozowaniu wyników finansowych i ich wpływu na wycenę przedsiębiorstw.

FLAGOWE PROJEKTY

W realizowanych przez nas transakcjach skupiamy się na ich parametrach finansowych i kluczowych czynnikach pozafinansowych. Wielokrotnie dokonaliśmy w przypadku sell side znaczącego zwiększenia wartości transakcyjnej spółek w stosunku do bazowych wartości wycen wynikających z ich historycznych wyników lub notowań giełdowych.

Kliknij w projekt
i dowiedz się więcej

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Począwszy od 2009 roku jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, skupiającego wiodące fundusze Private Equity i inne organizacje z tego segmentu rynku. Należymy także do międzynarodowej organizacji firm corporate finance – Pandea Global, dzięki czemu skutecznie dostarczamy naszym Klientom zainteresowanym pozyskaniem inwestora sieć międzynarodowych kontaktów branżowych i bezpośredni dostęp do zagranicznych inwestorów strategicznych. Jakość naszych usług finansowych na rynku publicznym potwierdzają zrealizowane na nim projekty IPO i wprowadzenia akcji spółek do obrotu, a także posiadany przez Capital One Advisers tytuł Firmy Partnerskiej GPW dla MSP (od 2011 r.), uprawnienia Autoryzowanego Doradcy NewConnect (od 2007 r.) oraz Autoryzowanego Doradcy Catalyst (od 2009 r.). Od szeregu lat znajdujemy się w czołówce najlepszych doradców corporate finance w Polsce.

NASZĄ WIEDZĘ ZMIENIAMY W PAŃSTWA SUKCES

Umożliwiamy pozyskiwanie finansowania zewnętrznego i nabywanie innych podmiotów na takich warunkach i według takiego modelu, które sprzyjają budowaniu długookresowej wartości spółek. By było to możliwe, oferujemy doświadczenie oraz wiedzę ekspercką, doskonałą znajomość rynku i kreatywność naszego zespołu. Nasz cel to pomoc w zaspokojeniu potrzeb finansowych Państwa Spółki tak, by jej wartość, a tym samym majątek naszego Klienta, przekroczyły w sposób znaczący poziom sprzed rozpoczęcia współpracy z nami jako doradcą.​

Chcesz uczestniczyć w transakcjach zmieniających oblicze gospodarki? Doradzać firmom, by rozwijając się, czyniły polski i światowy biznes coraz lepszym środowiskiem dla ludzi i organizacji, w których funkcjonują? I – co najważniejsze – jesteś otwarty lub otwarta na zmianę myślenia, rozumienia rzeczywistości, czyli na ciągły rozwój razem z Capital One?

arrow Aplikuj