Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  KBJ S.A.

Oferta akcji i upublicznienie na rynku NewConnect

Dla KBJ S.A. przeprowadziliśmy w 2011 roku ofertę niepubliczną akcji, pozyskując środki na rozwój. W roli Autoryzowanego Doradcy wprowadziliśmy akcje Spółki do obrotu na rynku NewConnect oraz pełniliśmy funkcję Autoryzowanego Doradcy w kolenych latach jej funkcjonowania na tym rynku.

Spółka KBJ S.A. jest liderem rynku usług i technologii SAP w Polsce, a także Platynowym Partnerem SAP i członkiem UnitedVARs z kilkuset Klientami w szeregu branż. Była pierwszą firmą zajmujacą się wyłącznie technologią SAP notowaną na NewConnect. Podstawowy obszar jej działalności to świadczenie usług doradczych i budowanie dedykowanych rozwiązań informatycznych na platformie SAP dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Specjalizacją KBJ S.A. jest realizacja unikatowych projektów wdrożeniowych SAP, w których Spółka łączy wiedzę technologiczną z obszarów portali korporacyjnych, Business Intelligence, integracji, technologii programistycznych ABAP/JAVA, warstwy technologicznej SAP, z wiedzą z obszarów zarządzania kapitałem ludzkim, finansów, konsolidacji i planowania finansowego. W toku dotychczasowej działalności firma świadczyła usługi dla kilkudziesięciu dużych klientów, wśród których są m.in. Bank Pekao S.A., Polska Grupa Energetyczna S.A., Netia S.A., TVP S.A., Agora S.A., Deloitte i PLL LOT S.A.

Klient:

KBJ S.A.

Adres www:

kbj.com.pl

Rodzaj transakcji:

NewConnect / GPW

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej