Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  MINERAL MIDRANGE S.A.

Emisja akcji i upublicznienie na rynku NewConnect

W 2008 roku przeprowadziliśmy dla Mineral Midrange S.A. ofertę niepubliczną akcji, z której Spółka pozyskała środki na cele rozwojowe. Działaliśmy następnie jako Autoryzowany Doradca we wprowadzeniu akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect i jej bieżącej obsłudze.

Mineral Midrange S.A. jest spółką konsultingową działającą na rynku informatycznym, świadczącą klientom korporacyjnym usługi w zakresie Business Intelligence, Enterprise Planning, Finance Consolidation. Jest również dostawcą rozwiązań klasy Corporate Performance Management. Produkty oferowane przez Mineral Midrange to systemy do raportowania, systemy wspomagające proces planowania i budżetowania oraz integrację i konsolidację danych finansowych. Znajdują one zastosowanie w takich branżach jak bankowość, ubezpieczenia, energetyka, FMCG, przemysł, administracja publiczna.

Spółka od wielu lat ściśle współpracuje z IBM, posiada ogromne doświadczenie w zakresie technologii i rozwiązań IBM. Dzięki zdobytym kompetencjom potwierdzonym wieloma referencjami oraz certyfikatami Spółka posiada tytuł „IBM Premier Business Partner” w obszarze Business Analytics. Jest partnerem IBM Cognos, uzyskała status Cognos Premium Solution Provider.

Klient:

MINERAL MIDRANGE S.A.

Adres www:

mineralmidrange.com

Rodzaj transakcji:

NewConnect / GPW

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej