Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  VIVID GAMES S.A.

Oferta akcji i upublicznienie na rynku NewConnect

Dla Spółki Vivid Games przeprowadziliśmy ofertę niepubliczną akcji nowej emisji o wartości 3 mln zł oraz wprowadziliśmy akcje Spółki do obrotu na rynku NewConnect. Następnie pełniliśmy dla niej funkcję Autoryzowanego Doradcy.

Vivid Games S.A. jest jednym z czołowych polskich producentów i wydawców gier mobilnych. W swoim dorobku Spółka posiada ponad 150 wysokiej jakości gier na telefony komórkowe, konsole przenośne, komputery PC i Mac. Od ponad dekady pracuje nad tytułami, takimi jak te z serii Real Boxing – najbardziej rozpoznawalna marka wśród gier bokserskich na świecie. Dzięki wysokiej jakości produktom, Vivid Games uznawany jest za światowej klasy producenta gier. Za swoje osiągnięcia Spółka otrzymała wiele nagród, m.in. dla „Najlepszego Producenta Niezależnego” i „Najlepszej Polskiej Gry Roku” przez kapitułę Digital Dragons czy prestiżową nagrodę Apple „Wybór redakcji”. Spółka posiada kompleksowy know-how technologiczny, wydajny system produkcji oparty o autorskie środowisko tworzenia gier V-Tech oraz własny system zarządzania sprzedażą i marketingiem produktów Mighty Star. Vivid Games współpracuje zdalnie z zespołem z całego świata, udostępniając pracownikom biuro w Bydgoszczy.

Vivid Games S.A. jest spółką publiczną notowaną na New Connect od 2012 roku i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2016 roku.

Klient:

VIVID GAMES S.A.

Adres www:

vividgames.com

Rodzaj transakcji:

NewConnect / GPW

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej