Transakcje M&A (fuzje i przejęcia)

Dynamics Development Center Sp. z o.o.

www.dynamicsdc.com

Doradztwo w procesie sprzedaży większościowego pakietu udziałów do inwestora branżowego

Dynamics Development Center jest Złotym Partnerem Microsoft, od ponad 10 lat specjalizuje się we wdrożeniach, projektach integracyjnych oraz tworzeniu rozwiązań branżowych w oparciu o Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central.

Grupa EIP specjalizuje się w integracji systemów IT i związanych z nimi usługach. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie, 150 specjalistów IT i łączy unikalne kompetencje związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Grupa generuje ponad 150 mln zł przychodów rocznie.

Dynamics Development Center Sp. z o.o. i EIP S.A. specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics, tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV, a obecnie Business Central. Wzmocnienie pozycji EIP SA na polskim i europejskim rynku oraz koncentracja kompetencji dwóch zespołów w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central, to główne cele akwizycji spółki Dynamics Development Center Sp. z o.o. i włączenia jej do struktur EIP SA.

W latach 2019-2020 doradzaliśmy właścicielom Dynamics Development Center Sp. z o.o. w sprzedaży większościowego pakietu udziałów do inwestora branżowego. Wartość transakcji nie została ujawniona.