Pozyskanie kapitału i doradztwo

LK Designer Shops S.A.

www.lidiakalita.pl

LK Designer Shops to polska, niezależna spółka projektancka założona przez Lidię Kalita i Andrzeja Kalita specjalizująca się w projektowaniu oraz sprzedaży detalicznej ekskluzywnych kolekcji mody damskiej, obejmujących najwyższej jakości odzież, obuwie i akcesoria. Spółka prowadzi sprzedaż pod własną, rozpoznawalną marką „LIDIA KALITA”, za pośrednictwem sklepów własnych oraz franszyzowych i multibrandowych, a także poprzez własny sklep internetowy.

Przed założeniem Spółki i wykreowaniem marki „LIDIA KALITA” Zarząd LK Designer Shops SA zbudował i rozwinął inną, popularną w Polsce markę odzieżową Simple. Do tego sukcesu poza udanymi kolekcjami odzieży, w znacznym stopniu przyczynił się autorski model promocji, prezentacji i sprzedaży wypracowany przez projektantkę Lidię Kalita oraz jej zespół. Z tej perspektywy obecne kolekcje projektantki w ramach marki „LIDIA KALITA” bardzo dynamicznie zyskały popularność na polskim rynku, stając się synonimem wysokiej jakości oraz oryginalnego i nowoczesnego stylu. Obecnie LK Designer Shops S.A. korzysta z ponad dwudziestoletniego doświadczenia projektantki Lidii Kalita oraz przedsiębiorcy Andrzeja Kalita w zakresie projektowania, sprzedaży i marketingu odzieży damskiej oraz na ich sukcesie w rozwoju analogicznego modelu biznesowego w przeszłości.

Spółka koncentruje się obecnie na dynamicznym rozwoju sieci sprzedaży detalicznej poprzez otwieranie kolejnych sklepów własnych i franszyzowych. Spółka otworzyła dotychczas łącznie dziewięć salonów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych punktach handlowych dużych miast Polski. Element wsparcia sprzedaży detalicznej stanowi sklep internetowy.
W lutym 2015 r. przeprowadziliśmy dla LK Designer Shops S.A. ofertę prywatną akcji, z której Spółka pozyskała łącznie 1.120.000 PLN z przeznaczeniem na uruchomienie własnych salonów sprzedaży detalicznej. Od 28 maja 2015 r., tj. od dnia wprowadzenia akcji LK Designer Shops SA do obrotu na rynku NewConnect, Capital One Advisers pełni dla tej spółki funkcję Autoryzowanego Doradcy.

Jeżeli maja Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 508 111 974 lub skorzystania z formularza.