Pozyskanie kapitału i doradztwo

Mak Dom Sp. z o.o.

www.makdom.pl

Mak Dom Sp. z o.o., powstała w  1992 r. tworzy, wraz innymi podmiotami, Grupę Deweloperską Mak Dom, prowadzącej działalność deweloperską w segmencie budownictwa mieszkaniowego na terenie całego kraju. Oferta Spółki obejmuje mieszkania i lokale usługowe charakteryzujące się zróżnicowanymi cenami oraz standardem wykończenia – począwszy od mieszkań w segmencie popularnym, aż po apartamenty i domy w prestiżowych lokalizacjach.

Główna siedziba Spółki zlokalizowana jest w Starej Iwicznej koło Warszawy. Ponadto Mak Dom sp. z o.o. posiada 2 oddziały terenowe, 6 biur sprzedaży i 5 biur handlowych.

Liczba mieszkań sprzedanych przez Mak Dom w 2012 roku (własne projekty oraz sprzedaż agencyjna) wyniosła 382 sztuki, co plasuje Spółkę w grupie największych firm deweloperskich w Polsce.

W latach 2011-2013 doradzaliśmy Mak Dom Sp. z o.o. w ramach przygotowania i realizacji dwóch ofert niepublicznych obligacji, z których Spółka pozyskała łącznie ponad 28 mln PLN. W 2011 r. wprowadziliśmy również obligacje Spółki do obrotu na rynku Catalyst oraz pełniliśmy dla niej funkcję Autoryzowanego Doradcy.

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 508 111 974 lub skorzystania z formularza.