Transakcje M&A (fuzje i przejęcia)

Podczas kilkunastu lat działalności na krajowym i międzynarodowych rynkach kapitałowych zespół Capital One Advisers przeprowadził projekty doradcze oraz inwestycyjne w zróżnicowanych obszarach gospodarki – w sektorach produkcji, handlu i usług.

SoftServe Inc

www.softserveinc.com

SoftServe Inc. to międzynarodowy dostawca usług IT z zakresu rozwoju oprogramowania, outsourcingu IT i usług konsultingowych. Jest to jeden z największych producentów oprogramowania w Europie Środkowej i Wschodniej, znajdujący się liście rankingu 100 Global Outsourcing Leaders 2015 według International Association of Outsourcing Professionals (IAOP). SoftServe Inc. zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie. Posiada dwie centrale, w Austin (Stany Zjednoczone) i we Lwowie (Ukraina), a także 11 biur w USA i Europie (także w Polsce). Jest partnerem takich firm jak Microsoft, Dell, Adobe Systems, Oracle, HP, IBM, Intel czy Apple.

SoftServe Inc. świadczy swoje usługi dla wielu branż, w tym ochrony zdrowia, handlu detalicznego, technologii, edukacji i motoryzacji. Główne obszary specjalizacji to: cloud computing; bezpieczeństwo; UX design; Big Data Analytics; Internet of things; usługi doradcze, konsultingowe; analiza biznesowa; usługi ALM i outsourcingowe.

W związku z planami rozwojowymi SoftServe Inc. przeprowadziliśmy analizę rynków oraz identyfikację potencjalnych celów akwizycyjnych w Polsce i Europie Centralnej.

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 319-56-88 lub skorzystania z formularza.