NewConnect

Od czasu utworzenia w Polsce alternatywnego rynku giełdowego NewConnect pełnimy na nim funkcję Autoryzowanego Doradcy. Nasze wsparcie dla spółek chcących wprowadzić swoje akcje na rynek giełdowy NewConnect zostało docenione przez Klientów i specjalistów z branży – jesteśmy w krajowej czołówce firm doradczych działających w tym obszarze, co potwierdza wiodąca pozycja w rankingach miesięcznika Forbes i Home&Market.

NewConnect to nowoczesna platforma inwestycyjna, która rozwija wachlarz możliwości pozyskania kapitału dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to miejsce, w którym spotykają się inwestorzy skłonni podjąć wyższe ryzyko i ulokować swoje pieniądze w firmach, które potrzebują środków na rozwój i ekspansję. Jest to możliwe dzięki:

  • zmniejszeniu wymagań w stosunku do firm notowanych na regulowanym rynku giełdowym, niższe koszty dopuszczenia i funkcjonowania,
  • mniej rygorystycznym obowiązkom informacyjnym,
  • stworzeniu rynku dla mniejszych Spółek, o kapitalizacji kilkudziesięciu milionów złotych oraz wartości emisji od kilku do kilkunastu milionów złotych,
  • zainteresowaniu rynkiem NewConnect inwestorów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych,
  • koncentracji na spółkach z sektora Nowych Technologii, jak również działających w obrębie nowoczesnych usług, biotechnologii, alternatywnych źródeł energii, ochrony środowiska, etc.,
  • uatrakcyjnieniu oferty Giełdy Papierów Wartościowych dla zagranicznych inwestorów dzięki umacnianiu jej pozycji w regionie.

Dołącz do bazy inwestorów

Nowy kapitał i alternatywny rynek

Jako Autoryzowany Doradca nie tylko zajmujemy się realizacją procesu dopuszczenia Spółki do notowań na NewConnect, ale przede wszystkim wspieramy przyszłych Emitentów we właściwym przygotowaniu i przeprowadzeniu z naszym udziałem całego procesu pozyskania kapitału, a następnie funkcjonowaniu na rynku zorganizowanym oraz wypełnianiu obowiązków informacyjnych spółki publicznej. Zwracamy uwagę na wdrożenie wysokich standardów ładu korporacyjnego oraz właściwą komunikację Emitenta z rynkiem.

Zobacz firmy, które już wprowadziliśmy na rynek NewConnect.

Nasz zespół obejmuje grupę wykwalifikowanych i doświadczonych Certyfikowanych Doradców NewConnect, których obecność jest kluczowa dla rozwijania wysokiej jakości usług świadczonych na rzecz naszych Klientów.

Dla niektórych Spółek NewConnect jest docelowym rynkiem notowań, a dla wielu podmiotów jest etapem poprzedzającym debiut na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie oferowanych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 508 111 974 lub skorzystania z formularza.