Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Bio Planet na NC na początku 2015 roku?

 |  capone

Nieco ponad dwa miesiące temu informowaliśmy o planie debiutu na NewConnect Bio Planet S.A. Spółka poinformowała, ze najprawdopodobniej pojawi się na alternatywnym rynku akcji na początku 2015 roku.

Jak podaje agencja ISBnews, Spółce udało się zakończyć ofertę prywatną przydziałem wszystkich oferowanych papierów. W efekcie pozyskano kwotę 1,8 mln zł. Na przełomie tego 2014 i 2015 roku Emitent ma również złożyć do GPW wniosek o wyznaczenie daty debiutu.

Pozyskane środki Bio Planet chce przeznaczyć na pokrycie części wkładu własnego do kredytu inwestycyjnego, z którego finansowana będzie budowa nowego centrum logistyczno – magazynowego o powierzchni 8,8 tys. m.kw.

Cytowany w komunikacie Sylwester Strużyna, prezes Bio Plant, stwierdza, że zastosowanie nowych technologii pozwoli Spółce poszerzyć ilość dostępnych produktów, a także spowoduje wyższą elastyczność cenową oferty.

Bio Planet to podmiot funkcjonujący na rynku produktów ekologicznych. Na koniec września miała 45 mln zł obrotów, co przełożyło się na 1,03 mln zł zysku netto.

Źródło: DebiutyNY.pl

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej