Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Capital One Advisers wprowadził SMT Software S.A.na NewConnect

 |  capone

Spółka SMT Software S.A. zadebiutowała na NewConnect 21 kwietnia 2010 roku. Kurs odniesienia w pierwszym dniu notowań wynosił 2,74 PLN i wzrósł na otwarciu o 12,04% do 3,07 PLN. Na zakończenie pierwszego dnia notowań cena PDA wyniosła 4,20 PLN, co oznacza wzrost o 53,29% w stosunku do ceny emisyjnej przy jednoczesnych wysokich obrotach, które stanowiły ponad 1/4 obrotów całego rynku (blisko 1,7 mln PLN przy niespełna 6,0 mln PLN dla całego rynku).
SMT Software S.A. świadczy usługi w zakresie wytwarzania oprogramowania dla biznesu – rozwiązań typu GIS, aplikacji na urządzenia mobilne, aplikacji dedykowanych oraz wdrożeń rozwiązań webowych, a także outsourcingu kadry IT. SMT Software S.A. realizuje projekty w Polsce, Niemczech, Francji, Słowenii i Norwegii, a wcześniej również w Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie oraz RPA. SMT Software S.A. jest podmiotem zależnym od notowanej również w Alternatywnym Systemie Obrotu spółki Grupa ADV S.A.
W ofercie prywatnej akcji Spółka pozyskała 1,0 mln PLN. Środki z oferty zostaną przeznaczone miedzy innymi na rozwój usług związanych z monitoringiem i lokalizacją pojazdów oraz osób, a także budową kompetencji w obszarze systemu Google Android oraz Nokia Maemo.

Źródło: www.smtsoftware.com

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej