Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Debiut Euro-Tax.pl S.A. na rynku NewConnect

 |  capone

28 stycznia 2010 roku spółka Euro-Tax.pl zadebiutowała w Alternatywnym Systemie Obrotu. Kurs akcji wzrósł na otwarciu o 8,91% do 5,99 PLN w stosunku do ceny emisyjnej 5,50 PLN. Blisko połowę oferty, stanowiącą ponad 5 proc. kapitału zakładowego spółki, objęła Arka BZ WBK Akcji Środkowej i Wschodniej Europy FIZ.
Euro-Tax.pl S.A. specjalizuje się w doradztwie w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą. Spółka realizuje rozliczenia podatkowe za pracę w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, USA i Norwegii. Euro-Tax.pl działa w modelu e-usług i koncentruje się na pozyskiwaniu i obsłudze klientów przez Internet.
Euro-Tax.pl S.A. jest laureatem nagrody w prestiżowym konkursie Deloitte 2008 Fast 50 Central Europe Ranking, gdzie spółka zajęła trzecie miejsce w kategorii Wschodzących Gwiazd (Rising Star), plasując się jako jedna z najszybciej rozwijających się spółek w Europie. W skład Grupy Euro-tax.pl S.A. wchodzą: Euro-Tax.pl sp. z o.o., CUF sp. z o.o. oraz Euro-Credit.pl sp. z o.o. Od początku 2006 roku do końca 2009 roku grupa obsłużyła ponad 41 tys. klientów i dokonała zwrotu ponad 100 mln PLN nadpłaconych podatków. W 2009 roku Euro-Tax.pl pozyskała blisko 30 tys. nowych klientów i dla ponad 20 tys. z nich przeprowadziła zwrot podatków na łączną kwotę ponad 50 mln PLN.

 

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej