Łukasz Wejchert kupuje agencję LeadR

03-06-2014

Należąca do Łukasza Wejcherta spółka Dirlango przejęła całościowe udziały LeadR, agencji direct marketingowej, do tej pory kontrolowanej przez Cube Group. Sebastian Białousz, prezes i założyciel LeadR, pozostanie na swoim stanowisku.

Łukasz Wejchert zapowiada, że chce wykorzystać potencjał LeadR do realizacji nowych, innowacyjnych projektów w ramach Dirlango. – Działalność agencji wpisuje się w nasz ekosystem produktowy oparty przede wszystkim o rozwiązania mobilne i big data. Mamy już kilka pomysłów, jak kompetencje agencji wykorzystać w ramach świadczonych przez nas usług i jak wprowadzić synergie między projektami – mówi.

Firmy nie podają wartości tej transakcji.

LeadR do tej pory działała w ramach struktur Cube Group. Agencja specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kampanii typu direct marketing w internecie.

Fakt, że stajemy się częścią firmy Dirlango, otwiera przed nami możliwości zwiększenia tempa rozwoju i umocnienia swojej pozycji na rynku. Razem z zespołem Dirlango kontynuować będziemy rozwój naszej oferty z zakresu innowacyjnych rozwiązań direct marketingowych, a także – a może nawet w szczególności – komercjalizacji baz danych, czyli w obszarze big data – zapowiada Sebastian Białousz, prezes i założyciel LeadR.

Źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/lukasz-wejchert-kupuje-agencje-leadr