Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Międzynarodowe Partnerstwo w Pandea Global M&A

 |  capone

W listopadzie 2022 Capital One Advisers przystąpił do globalnej sieci niezależnych firm doradczych M&A, Pandea Global M&A.

Dołączenie do Pandea Global M&A zapewniło Capital One Advisers dostęp do szerokiej międzynarodowej sieci ekspertów i zasobów w ponad 30 krajach, co pomoże nam rozszerzyć usługi w zakresie fuzji i przejęć oraz dotrzeć do nowych inwestorów i klientów. Sieć Pandea obejmuje powyżej 250 profesjonalistów działających w ponad 30 firmach na całym świecie, z ponad 50 biurami w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dzięki wiedzy członków Pandea w szeregu branż i sektorów, jesteśmy teraz jeszcze lepiej przygotowani do świadczenia naszym klientom kompleksowych usług doradczych w zakresie fuzji i przejęć, w tym inicjowania, realizacji transakcji oraz późniejszej integracji.

Dołączając do sieci niezależnych firm, Capital One Advisers zachowuje pełną niezależność, jednocześnie mając możliwość eksplorowania zasobów i wiedzy dużej organizacji. Jest to szczególnie korzystne dla naszych klientów poszukujących spersonalizowanego, dopasowanego podejścia do transgranicznych transakcji M&A. Nasza decyzja o dołączeniu do Pandea Global M&A podkreśla rosnące znaczenie branżowego know-how i globalnego zasięgu działania w branży M&A w Polsce.

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej