Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Spółka Krynicki Recykling S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych

 |  capone

26 października na głównym rynku GPW zadebiutował kolejny klient Capital One Advisors – Spółka Krynicki Recykling S.A. Do obrotu giełdowego weszło łącznie 14 107 157 akcji serii Krynicki Recykling S.A., w tym 3 974 357 akcji serii E Spółki objętych w ofercie publicznej. Cena emisyjna w trwającej od 15 do 20 września br. subskrypcji wynosiła 3,70 zł za jedną akcję.
Debiut giełdowy był dla spółki zwieńczeniem 2,5-rocznego procesu, rozpoczętego z chwilą pojawienia się podmiotu na rynku NewConnect. Krynicki Recykling S.A. z niedawnej emisji pozyskał ponad 14,7 mln zł. Dwiema kluczowymi inwestycjami, które dzięki emisji zrealizuje Spółka, jest dalsza rozbudowa i modernizacja instalacji w Wyszkowie oraz budowa w Jarosławiu (woj. podkarpackie) zakładu wyposażonego w dwie linie technologiczne do uzdatniania i sortowania stłuczki szkła opakowaniowego na poszczególne kolory.
Efektem powyższych, jak również innych planowanych inwestycji, będzie uzyskanie i umocnienie pozycji lidera na polskim rynku pod względem ilości uzdatnianej stłuczki szkła oraz pozycji lidera pod względem udziału w rynku krajów nadbałtyckich. Do końca 2013 roku Spółka ma osiągnąć poziom 200 tys. ton uzdatnianej stłuczki szkła rocznie.

Źródło: krynicki.pl

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej