Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Udany debiut 11 bit studios S.A. na rynku NewConnect

 |  capone

28 października 2010 r. Spółka 11 bit studios S.A. zadebiutowała rynku NewConnect. Kurs na otwarciu pierwszego dnia notowań wyniósł 3,75 zł, co stanowi wzrost o 95,31% powyżej ceny emisyjnej, która wynosiła 1,92 zł.
11bit studios S.A. jest producentem gier przeznaczonych wyłącznie do dystrybucji elektronicznej, z pominięciem nośnika fizycznego (tj. płyty CD lub DVD).
Spółka planuje tworzyć gry dla komputerów klasy PC, Mac i urządzeń mobilnych Apple, gry na konsole Microsoft Xbox 360 i Sony Playstation 3, a także gry dostępne z poziomu przeglądarek internetowych. 11bit studios S.A. zamierza koncentrować sprzedaż na rynkach Ameryki Północnej, a także w krajach Unii Europejskiej, w szczególności Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
Pierwsza gra wyprodukowana w 11bit studios S.A. – Anomaly: Warzone Earth zostanie wydana na początku 2011 roku.
Podczas oferty private placement dla inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, która zakończyła się 17 września 2010 r., łącznie złożono zapisy na blisko 380 tys. akcji, co stanowiło ok. 10% nadsubskrypcję w stosunku do pierwotnie zakładanej wielkości emisji. Zgromadzone w ramach oferty środki w wysokości ponad 0,7 mln PLN Spółka planuje przeznaczyć na działania związane z rozwojem własnej technologii tworzenia gier wideo oraz produkcję nowej gry przeznaczonej na platformy Apple iPhone i iTouch.

Źródło: 11bitstudios.com

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej