Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  GRUPA ALLCON

Doradztwo finansowe i Strategia rozwoju kapitałowego

W latach 2006-2007 dla Grupy Allcon wykonaliśmy usługi doradcze z obszaru analizy strategicznej i finansowej oraz opracowania ramowych biznes planów wraz z wielowariantowymi scenariuszami finansowania rozwoju.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Allcon specjalizują się w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Świadczą również usługi generalnego wykonawstwa obiektów m.in. biurowych, użyteczności publicznej oraz komercyjnych. Grupa jest doświadczonym wykonawcą w zakresie prac konstrukcyjnych i wykończeniowych. Wśród wykonanych obiektów znalazły się takie rozpoznawalne w Trójmieście realizacje, jak siedziba główna Grupy Lotos, biurowiec LPP czy Radisson Blu Hotel w Gdańsku.

Spółkę wielokrotnie nagradzano w prestiżowym konkursie branżowym Budowa Roku. Jest też laureatem konkursów międzybranżowych, takich jak Gazele Biznesu. Systemowe zarządzanie jakością zostało kilkukrotnie docenione przez Kapitułę Pomorskiej Nagrody Jakości, zdobyła tytuł European Property Awards 2019–2020 w kategorii Best Residential Highrise Development Poland.

Klient:

GRUPA ALLCON

Adres www:

allcon.pl

Rodzaj transakcji:

Pozyskanie kapitału i doradztwo

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej