Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  GRUPA KOLASTYNA S.A. OBECNIE MIRACULUM S.A.

Pre-IPO i IPO na GPW

Współpracę z Grupą Kolastyna S.A. i Miraculum S.A. realizowaliśmy w latach 2005-2007. Rozpoczęliśmy od doradztwa biznesowego w zakresie integracji poprzejęciowej oraz pozyskania finansowania pomostowego typu pre-IPO od inwestora instytucjonalnego. Następnie koordynowaliśmy IPO Grupy Kolastyna, doradzając w przygotowaniach do oferty publicznej, realizując proces przygotowania prospektu emisyjnego i współpracując ze Spółką do jej udanego debiutu na GPW w Warszawie.

Miraculum S.A. jest kontynuatorem działalności Grupy Kolastyna S.A. – przez wiele lat będącej renomowanym polskim producentem kosmetyków. Spółka jest producentem preparatów do pielęgnacji skóry i włosów oraz wód toaletowych i perfum kierowanych do średniego segmentu rynku. Miraculum S.A. jest właścicielem takich popularnych marek, jak Pani Walewska, Brutal, Lider, Wars. Dzięki dywersyfikacji produktowej oraz długoletniej tradycji i znanej na rynku marce, Miraculum S.A. skutecznie kieruje swoje wyroby do szerokiej grupy odbiorców zarówno na rynku krajowym, jak i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Spółka Miraculum S.A. jest jednostką dominującą grupy kapitałowej, do której należą: Miraculum S.A. jako podmiot dominujący oraz BIONIQ. Institute of Skin Care Technology Sp. z o.o. jako podmioty zależne.

Klient:

GRUPA KOLASTYNA S.A.
OBECNIE
MIRACULUM S.A.

Adres www:

miraculum.pl

Rodzaj transakcji:

Pozyskanie kapitału i doradztwo

Wartość transakcji:

ponad 50 mln zł

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej