Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Rozmowa z Anną Domeredzką z Capital One Advisers w TVN CNBC

 |  capone

O obowiązkach autoryzowanego doradcy, najkorzystniejszym wyborze, współpracy ze spółkami w cyklu Droga do Milionów rozmawia członek zarządu Capital One Advisers Anna Domeredzka i Robert Bieleń z Secus Asset Management.
Według Anny Domeredzkiej najważniejszą rolą Autoryzowanego Doradcy jest przygotowanie spółki do pozyskania kapitału, debiutu na New Connect oraz tego, jak funkcjonować później na rynku publicznym. Mówiąc o obowiązkach i odpowiedzialności AD członek zarządu COA zauważa, że należy je rozpatrywać w trzech aspektach – wobec klienta, któremu doradzamy w procesie emisji, wobec giełdy – autoryzując wiarygodność wprowadzanej firmy i bezpieczeństwo obrotu jej akcjami i wreszcie w trzecim – wobec inwestorów, którzy kupują akcje, odpowiadając etycznie za to, co im oferujemy.
Pytana o nieporozumienia między autoryzowanymi doradcami i spółkami Anna Domeredzka wymienia przede wszystkim rozbieżności w przewidywanym czasie uplasowania emisji i wejścia na NC oraz rozbieżności pomiędzy oczekiwaniami władz spółek a możliwościami rynkowymi w projekcjach finansowych i wycenie akcji.

Źródło: TVN CNBC

 

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej