Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Spółka WellMed, operator placówek Centrum Medyczne WellMed podpisała umowę o współpracy z firmą doradczą Capital One Advisers

 |  capone

W ramach realizacji strategii rozwoju Spółki polegającej na rozbudowie sieci prywatnych przychodni lekarskich dla wymagających klientów, doradca będzie wspierał Spółkę w planowaniu i realizacji finansowania rozwoju.

Współpraca obejmie m.in. identyfikację odpowiednich partnerów mogących wesprzeć kapitałowo i strategicznie rozwój Spółki oraz uzgodnienie z nimi warunków współpracy.

Capital One Advisers prowadzi działalność na rynku doradztwa kapitałowego od ponad 10 lat. Specjalizuje się w obsłudze transakcji fuzji i przejęć i pozyskiwaniu kapitału dla przedsiębiorstw na rynku prywatnym i publicznym.

Ważnym elementem strategii rozwoju Wellmed jest powiększenie sieci placówek medycznych, w tym zwłaszcza stworzenie placówek WellMed w nowych województwach. Decyzja o współpracy z wyspecjalizowanym doradcą wesprze Zarząd w relacjach z potencjalnymi partnerami mogącymi współuczestniczyć w dynamicznym wzroście Spółki na rynku medycznym.

arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej