Jesteśmy tam, gdzie powstają nowoczesne technologie

Pasjonują nas rynki, które rozwijają się najszybciej

Aktualności  |  Najnowsze transakcje

Capital One Advisers bierze udział w 17. Spotkaniu członków M&A Europe

 |  capone

W dniach 26-27 kwietnia 2012 w Budapeszcie na Węgrzech odbyła się Wiosenny Kongres M&A Europe. Spotkanie zostało zorganizowane przez Petera Fehera Dyrektora Zarządzającego z International Mergers and Acquisitions Hungary sp. z o.o.

Podczas zjazdu główne przemówienie wygłosił Gerarld Turner – Dyrektor Zarządzający i obecny Prezes M&A Europe. Swoje wystąpienie miał również okazję zaprezentować CEO organizacji – Douglas Rodgers, był również uczestnikiem jednego z paneli.

W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci z ponad 30, w tym Capital One Advisers. Następne spotkanie odbędzie się już w listopadzie 2012 roku w Paryżu.

M&A Europe skupia się na kliencie transgranicznych fuzji i przejęć osiągając cele poprzez współpracę. Przez M&A Europe, Partnerzy mają dostęp do strategicznych nabywców, potencjalnych kandydatów fuzji i przejęć, jak również partnerów finansowych do zwiększenia prawdopodobieństwa sukcesu transakcji. Partnerzy w M&A Europe zawierają dziesiątki ofert każdego roku w wielu różnych sektorach biznesu.

 


arrow Wstecz

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej