Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  MAK DOM SP. Z O.O.

Dwie oferty obligacji

W latach 2011-2013 doradzaliśmy grupie deweloperskiej Mak Dom w przygotowaniu i realizacji dwóch ofert niepublicznych obligacji, z których Spółka pozyskała łącznie ponad 28 mln zł. W 2011 r. wprowadziliśmy również obligacje Spółki o łącznej wartości nominalnej wynoszącej ponad 23 mln zł do obrotu na rynku Catalyst i pełniliśmy dla Spółki funkcję Autoryzowanego Doradcy.

Grupa Mak Dom działa na rynku deweloperskim od ponad 30 lat, w swoim dorobku posiada kilkaset inwestycji mieszkaniowych, prowadzi działalność deweloperską w segmencie budownictwa mieszkaniowego na terenie całego kraju. Oferta Spółki obejmuje mieszkania i lokale usługowe charakteryzujące się zróżnicowanymi cenami oraz standardem wykończenia. Główna siedziba Spółki zlokalizowana jest w Starej Iwicznej koło Warszawy. Ponadto Mak Dom sp. z o.o. posiada oddziały terenowe i biura sprzedaży w całej Polsce.

Spółka otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia za wkład w rozwój regionów m.in. zachodniopomorskiego, lubelskiego oraz największych miast, w których są realizowane jej projekty mieszkaniowe.

Klient:

MAK DOM SP. Z O.O.

Adres www:

makdom.pl

Rodzaj transakcji:

Pozyskanie kapitału i doradztwo

Wartość transakcji:

28 mln zł

Inwestor

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej