Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  SUNRISE SYSTEM SP. Z O.O.

Sprzedaż 100% udziałów do Bauer Media Group

W latach 2012-2013 jako doradca finansowy i transakcyjny doradzaliśmy właścicielom Sunrise System przy sprzedaży pakietu 100% udziałów w Spółce do inwestora branżowego, Grupy Bauer Media.

Wartość transakcji nie została upubliczniona.

Sunrise System jest jedną z wiodących agencji marketingu internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio usług Sunrise System znajdują się cztery kluczowe rozwiązania: pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Google Ads, tworzenie stron internetowych oraz content marketing. Klientami spółki jest kilka tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie sektory gospodarki. Sunrise System jest wiodącym dostawca usług SEO w Polsce, będącym zarazem jedną z najszybciej rozwijających się i najbardziej rentownych firm w swojej branży, stanowi jedną z największych agencji interaktywnych w kraju i część międzynarodowego holdingu medialnego Bauer Media Group.

Grupa Bauer jest zarządzana przez rodzinę Bauer od momentu założenia, a w jej skład wchodzą europejskie spółki związane z różnego rodzaju działalnością biznesową, m.in.: wydawniczą, poligraficzną, radiową, internetową. Grupa Bauer Media łączy wieloletnią tradycję z nowoczesną ofertą docierając do kilkuset milionów odbiorców z całego świata, zatrudnia ponad 15 000 pracowników w kilkunastu krajach.

Klient:

SUNRISE SYSTEM

Adres www:

sunrisesystem.pl

Rodzaj transakcji:

M&A (fuzje i przejęcia)

Inwestor

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej