Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  MEDIASOFT POLSKA SP. Z O.O. działająca pod marką EBROKER

Sprzedaż 100% udziałów do Grupy Bauer Media

W 2015 roku jako doradca finansowy i transakcyjny doradzaliśmy właścicielom spółki Mediasoft Sp. z o.o., działającej pod marką eBroker – funduszom z grupy MCI S.A. oraz Założycielowi i Prezesowi Zarządu – przy sprzedaży 100% udziałów w spółce do inwestora branżowego, Grupy Bauer Media.

Wartość transakcji nie została ujawniona.

Mediasoft Polska Sp. z o.o., działająca pod marką Grupa eBroker, to firma z branży performance marketingu specjalizująca się w generowaniu leadów w sektorze finansowym, właściciel porównywarki produktów finansowych eBroker.pl oraz grupy serwisów o tematyce finansowej. Spółka, podobnie jak nabyty wcześniej Rankomat.pl, dołączyła do Grupy Interia.pl, wchodzącej w okresie realizacji trasnakcji w skład Grupy Bauer Media.

Grupa Bauer jest zarządzana przez rodzinę Bauer od momentu założenia, a w jej skład wchodzą europejskie spółki związane z różnego rodzaju działalnością biznesową, m.in.: wydawniczą, poligraficzną, radiową, internetową. Grupa Bauer Media łączy wieloletnią tradycję z nowoczesną ofertą docierając do 200 000 milionów odbiorców z całego świata, zatrudnia ponad 15 000 pracowników w kilkunastu krajach.

Przejęcie eBrokera przez Grupę Bauer Media oraz możliwość współpracy z Interią i Rankomat.pl otworzyło możliwość dalszego dynamicznego wzrostu i rozwoju oferty produktowej Grupy.

Klient:

MEDIASOFT SP. Z O.O.
działająca pod markę
EBROKER

Adres www:

ebroker.pl

Rodzaj transakcji:

M&A (fuzje i przejęcia)

Inwestor

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej