Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  SOFTSERVE INC

Analiza celów akwizycyjnych w Polsce i Europie Środkowej

W związku z planami rozwojowymi SoftServe Inc przeprowadziliśmy analizę rynków oraz identyfikację potencjalnych celów akwizycyjnych w Polsce i Europie Środkowej.

SoftServe Inc. to międzynarodowy dostawca usług IT z zakresu rozwoju oprogramowania, outsourcingu IT i usług konsultingowych. Jest to jeden z największych producentów oprogramowania w Europie Środkowej i Wschodniej. SoftServe Inc. posiada dwie centrale, w Austin i we Lwowie, a także kilkanaście biur w USA i Europie (także w Polsce). Jest partnerem takich firm jak Microsoft, Dell, Adobe Systems, Oracle, HP, IBM, Intel czy Apple.

SoftServe Inc. świadczy usługi dla wielu branż, w tym ochrony zdrowia, handlu detalicznego, technologii, edukacji i motoryzacji. Główne obszary specjalizacji to: cloud computing, bezpieczeństwo, UX design, Big Data Analytics, Internet of things, usługi doradcze, konsultingowe, analiza biznesowa, usługi ALM i outsourcingowe. SoftServe zapewnia otwarte innowacje, od generowania atrakcyjnych nowych pomysłów po opracowywanie i wdrażanie produktów i usług transformacyjnych.

Klient:

SOFTSERVE INC

Adres www:

softserveinc.com/en-us

Rodzaj transakcji:

M&A (fuzje i przejęcia)

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej