Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  AARSLEFF SP. Z O.O.

Sprzedaż spółki zależnej

Dla AARSLEFF Sp. z o.o. świadczyliśmy w latach 2007-2008 usługi związane z pozyskaniem nabywcy i obsługą transakcji sprzedaży 100% udziałów w spółce zależnej będącej producentem kostki brukowej.

Wartość transakcji nie została ujawniona.

AARSLEFF Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z centralą w Danii, notowanej na kopenhaskiej NASDAQ OMX Copenhagen A/S. W polsce działa od 1996 roku, prowadząc działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót fundamentowych. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie fundamentów głębokich w technologii wbijanych pali prefabrykowanych, będąc w Polsce liderem rynku, działa na terenie całego kraju poprzez sieć biur regionalnych, posiada również własne biuro projektowe.

Koncern Per Aarsleff jest wiodącą firmą budowlaną w Danii. Zatrudnia ok. 4000 pracowników na całym świecie, a obroty grupy sięgają miliarda euro, z czego jedna trzecia pochodzi ze spółek zagranicznych. Aarsleff realizuje projekty głównie w basenie Morza Bałtyckiego. Podejmuje się jednak działań również w innych częściach Europy oraz na innych kontynentach.

Klient:

AARSLEFF SP. Z O.O.

Adres www:

aarsleff.pl

Rodzaj transakcji:

M&A (fuzje i przejęcia)

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej