Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  SIMPLE S.A.

Wycena dwóch spółek dla celów transakcji kapitałowej

W 2007 roku dla Simple S.A. dokonaliśmy wyceny i określenia parytetu wymiany dla dwóch podmiotów dla celów potencjalnej transakcji połączeniowej.

Simple S.A. działa od 1988 roku, jest notowanym od 2000 roku na GPW w Warszawie producentem rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie m.in. przedsiębiorstwami budowlanymi i produkcyjnymi, uczelniami wyższymi, jednostkami medycznymi oraz przedsiębiorstwami usługowymi i handlowymi. Jest dostawcą systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI oraz WorkFlow. Z doświadczeń Simple S.A. w tworzeniu oprogramowania skorzystało od początku jej działalności kilka tysięcy podmiotów, a jej działalność została wyróżniona szeregiem nagród.

Simple SA jest częścią Total Specific Solution wchodzącego w skład grupy Topicus.com Inc, spółki publicznej notowanej na kanadyjskiej giełdzie TSX Venture Exchange.
Topicus.com Inc jest częścią ekosystemu Constellation Software Inc, globalnego dostawcy wertykalnych rozwiązań biznesowych. Total Specific Solution jest właścicielem ponad 100 europejskich firm programistycznych w 14 krajach, oferujących rozwiązania dla wielu branż i biznesów.

Klient:

SIMPLE S.A.

Adres www:

simple.com.pl

Rodzaj transakcji:

M&A (fuzje i przejęcia)

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej