Od wizji do transakcji

Działamy z wizją i wyobraźnią, dlatego zawsze osiągamy nasze cele

Doświadczenie  |  EURO-TAX S.A.

Oferta akcji i upublicznienie na rynku NewConnect
Przygotowanie do IPO

Dla Euro-Tax.pl S.A. w 2010 roku przeprowadziliśmy ofertę niepubliczną akcji o wartości 3 mln zł, kierując ją między innymi do giełdowych inwestorów instytucjonalnych. Wprowadziliśmy akcje Spółki do obrotu na rynku giełdowym NewConnect oraz pełniliśmy funkcję Autoryzowanego Doradcy.

Euro-Tax.pl świadczy usługi w dziedzinie doradztwa podatkowego związanego z legalną pracą za granicą. Usługi skierowane są do kilku milionów osób, które legalnie pracowały bądź pracują w Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Norwegii, Belgii lub USA. Działania Euro-Tax.pl dotyczą podejmowania w imieniu klientów przed zagranicznymi urzędami skarbowymi czynności mających na celu odzyskanie nadpłaconych zaliczek na podatek dochodowy oraz świadczenie pomocy w uzyskiwaniu zasiłków w Niemczech i Holandii. Euro-Tax.pl zajmuje się również pośrednictwem finansowym przy realizacji czeków skarbowych związanych ze zwrotem podatku.

Euro-Tax.pl posiada liczne międzynarodowe certyfikacje: Steuerberaterkammer Niedersachsen, numer BECON oraz TAIN – Tax Agent Identification Number. Euro-Tax.pl S.A. jest laureatem prestiżowego Deloitte Fast 50 Central Europe Ranking, trzykrotnie zdobyła nagrody Regionalnego Lidera Innowacyjności i Rozwoju, Gepardy Biznesu. Spółka zajęła 3. miejsce w kategorii „Wschodzących Gwiazd” (Rising Star), co oznacza, że jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek w Europie.

Klient:

EURO-TAX S.A.

Adres www:

euro-tax.com

Rodzaj transakcji:

Pozyskanie kapitału i doradztwo

Inwestor

CAPITAL ONE ADVISERS W LICZBACH

SFINALIZOWANE
TRANSAKCJE

82

ŁĄCZNA WARTOŚĆ
TRANSAKCJI

2,65

MLD PLN

SPÓŁKI WPROWADZONE
NA RYNEK PUBLICZNY

34

NASZE
DOŚWIADCZENIE

21

LAT

UPRAWNIENIA I PARTNERSTWA

Pandea Global M&A

Firma Partnerska GPW
dla MSP

Autoryzowany
Doradca NewConnect

Autoryzowany
Doradca Catalyst

Polskie Stowarzyszenie
Inwestorów Kapitałowych

arrow Zobacz więcej